Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Do zobaczenia po feriach

Utworzono dnia 12.02.2022
Wraz z życzeniami udanych i spokojnych ferii przekazuję ważne informacje dotyczące nauki w szkole po feriach. Zgodnie z nowymi zasadami walki z COVID-19 zostaje zniesiona kwarantanna z kontaktu więc wykryty przypadek COVID w szkole nie spowoduje wysłania dzieci na kwaratannę. Mogę więc zdecydowanie założyć, że definitywnie żegnamy się z nauką zdalną. Jeżeli ucznia nie będzie w szkole będzie on musiał uzupełnić notatki w zeszycie korzystając z pomocy kolegów i koleżanek, dopiero drugim krokiem jest poproszenie nauczyciela o pomoc w nadrobieniu zaległości. Rodzicu dbaj o frekwencję swojego dziecka w szkole i nie zwalniaj go z lekcji z byle powodu. Dziecko powinno uczyć się w SZKOLE a odrabianie lekcji nie może zajmować więcej niż 30 -60 minut średnio dziennie (łącznie z zapakowaniem książek i przygotowaniem się do lekcji, przeczytaniem lektury itd.). Ważna jest systematyczność. Dziecko powinno być przygotowane do lekcji, powinno mieć zapakowane do szkoły wszystko zgodnie z planem wtedy nie powstają zaległości. To są bardzo ważne podstawy.
Nasza szkoła po feriach przygotowuje plan naprawczy po pandemii. Jego założenia są następujące
1. W poniedziałek 28 lutego (pierwszy dzień po feriach) nie będzie lekcji. Realizujemy projekt „Relacja i integracja”. Proszę, by uczniowie przynieśli JEDYNIE obuwie na zmianę i drugie śniadanie o dobry humor zadbamy wspólnie

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Licznik odwiedzin: