Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Organizacja szkoły od 17 do 21 stycznia 2022

Utworzono dnia 16.01.2022

Organizacja szkoły w dniach 17-21 stycznia 2022 roku

W związku w wykryciem przypadku COVID-19 w naszej szkole oraz licznymi kwarantannami uczniów musimy wprowadzić zmienioną organizację szkoły w najbliższym tygodniu.

Oddziały przedszkolne

Dzieci (krasnale i zuchy) przebywające na kwarantannie uczestniczą w przedszkolu korzystając z metod i technik kształcenia na odległość – nauka zdalna pod przewodnictwem Małgorzaty Belter. Nauczycielka będzie wysyłała zadania i linki w uzgodniony z rodzicami sposób.

Dzieci nie objęte kwarantanną (krasnale i zuchy) uczestniczą w zajęciach stacjonarnych na terenie przedszkola zgodnie z ramowym planem dnia w grupie łączonej pod opieką pani Anny Kuffel i pani Małgorzaty Streich. Zapraszamy dzieciaki do przedszkola.

Klasy 1-6

Nauka realizowana jest w sposób zdalny, zgodnie z planem w Librus i z wcześniejszą procedurą. Uczniowie nie objęci kwarantanną na pisemny wniosek rodzica (pismo, wiadomość w Librus) mogą uczestniczyć w nauce zdalnej na terenie szkoły oraz uczestniczyć w stacjonarnych zajęciach rewalidacyjnych, spotkań z psychologiem, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz innych w miarę możliwości i zapotrzebowania.

Klasy 7-8

Z uwagi na fakt, że prawie wszyscy uczniowie w tych klasach nie zostali objęci kwarantanną i nie ma przeciwskazań, nauka odbywa stacjonarnie na terenie szkoły zgodnie z planem w Librusie. Uczniowie objęci kwarantanną będą otrzymywali zadania do pracy w domu oraz linki do e-lekcji.

Obiady dla dzieci przebywających w szkole wydawane są w normalnie. Obiady dla dzieci objętych wsparciem finansowym MOPS lub Pajacyk przebywających na kwarantannie na pisemny wniosek rodzica mogą być wydawane na wynos.

Przywozy szkolne są zgodnie z harmonogramem 7:30 w Piaskach przywóz i 15:20 spod szkoły rozwóz (wyjątek piątek rozwóz 14:35)

Świetlica szkolna dla dzieci nie przebywających na kwarantannie może zostać uruchomiona na wniosek rodzica.

Jeszcze raz zachęcam do szczepień, które w bardzo dużym stopniu chronią przed śmiercią, ciężkim przebiegiem COVID-19, powikłaniami i kwarantanną.

Pozostaję do Państwa dyspozycji

Alicja Zielińska

Tel 605 126 121

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Licznik odwiedzin: